Знижки


Всі знижки індивідуальні по запиту!

Про Доставку

Доставляємо по всій Україні! Безкоштовна доставка по Києву здійснюється при замовленні на суму від 10000 грн. При замовленні на суму до 10000 грн доставка 500 грн в межах міста Києва. При доставці за межі Києва 20 грн за 1 км від КП. Доставка товарів, замовлених в нашому магазині, здійснюється протягом 1-7 рабочих днів з моменту замовлення (при наявності товару на складі). Більш точні терміни виконання замовлення і доставки узгоджуйте з менеджером-консультантом. Доставка по Києву і Київській області здійснюється щоденно з 10.00 до 22.00 Доставка товарів, замовлених в Інтернет–магазині, здійснюється протягом 2 - 7 робочих днів з моменту замовлення (залежно від особливостей товару і додаткових умов доставки) післе того,як Ви погодите  з менеджером-консультантом всі деталі замовлення (його вартістьсть, наявність і дату доставки). Доставка по Україні здійснюється до місця після того, як Ви узгодите  з менеджером-консультантом всі деталі  замовлення (його вартість, наявність і дату доставки). Вартість доставки, розраховану автоматично, необхідно уточнювати у менеджера-консультанта.

Оплата

Оплата можлива будь-яким способом за домовленістю

Контакти:

м. Ірпінь, вул. Українська, 83 (тільки офіс)

1. +38(098) 405-60-40 (Олександр Миколайович)

E-mail: rotangua@gmail.com

Telegram:@aleksgutsal

Viber: +38(098) 405-60-40

м. Виноградів, вул. Комунальна, 1А Салон меблів "Еко дизайн"

2. +38(050) 550-18-70 (Руслан Миколайович)

Про Ротанг

Виготовленням плетених меблів з ротанга традиційно займаються в країнах де росте пальма ротанга, в основному в Індонезії, Малайзії та Філіппінах. Індонезійці робили свої плетені меблі вже в кам'яному столітті, тому виготовлення плетених меблів із ротанга має дуже давню історію. Процес виготовлення плетених меблів із ротанга досить простий. А технологія виготовлення меблів із ротанга практично безвідходна. У справу йде все. З ротангових стволів знімається кора, потім очищені стволи проходять калібрування по діаметру. Ротанг вільно гнеться, а при відповідній обробці пором може набувати практично будь-яких форм, що задаються дизайнером. Тому вже після парової ванни з обробленого парою ротанга виготовляються опорні частини меблевої конструкції. Для ажурного плетіння меблів із ротанга використовується серцевина пальми, яка нарізається у вигляді спагеті різного діаметру. Кора, своєю чергою, також нарізається на рівні смужки для обплетення стиків, торців, кутів, а також виготовлення матів та циновок. Після формування ротангового виробу та перед його фарбуванням усі вироби сортуються: ротанг кращої якості (ідеального кольору та структури) використовується для фарбування у натуральний чи медовий колір. На фарбування в натуральний або медовий колір йде лише добірний ротанг – найбіліший, без дефектів у кольорі. Крім цих кольорів, ротанг забарвлюють в оливковий, коричневий, кавовий і коньячний колір. На початку процесу фарбування плетений ротанговий виріб покривається спеціальним лаком-фарбою, через 20 хвилин проводиться повторне напилення лаком-фарбою. Весь процес відбувається на спеціальному стенді фарбування. Потім виріб полірують, прибираючи патьоки та нерівності й тим самим готуючи його до наступної стадії. На завершальному етапі плетені меблі лакують. Лакування та дає кінцевий колір меблів з ротанга. При лакуванні використовується поліуретановий лак на водній основі: водна основа дає можливість експлуатувати меблі для ротанга у вологих приміщеннях і на вулиці. У складі поліуретанового лаку немає шкідливих для здоров'я та екології інгредієнтів. Також у поліуретанового лаку відсутній неприємний запах.


Штучний ротанг нашого виробництва - це поліетиленова композиція, що складається з поліетилену високого тиску, лінійного полімеру, відповідних барвників, захисту від УФ-випромінювання.

Поєднання компонентів у нашому складі робить матеріал еластичним, надійним і дозволяє створювати меблеві вироби з відновлюваною формою.

Тобто навіть після певних навантажень стрічки розтягуються, але після зняття навантаження повертаються до початкової форми.

Це дозволяє нам виготовляти продукцію, яка піддається великим навантаженням на сонці, наприклад, пляжні меблі (шезлонги, дивани, крісла тощо).

Плетені меблі з нашого штучного ротанга дуже ергономічні: вони плавно і зручно підтримують сидіння і спину людини.

На наших стільцях, кріслах і диванах зручно сидіти навіть без подушок, що важливо для відкритих майданчиків.

При використанні рекомендованих нами подушок рівень комфорту тільки підвищується, подушки зручно фіксуються за допомогою липучок під сидінням, місця кріплення не видно, подушка нікуди не зрушиться під час використання.

У виробництві стрічок зі штучного ротанга використовуються барвники та захист від ультрафіолету концерну TOSAF (Ізраїль).

Використання поліетиленової композиції в складі нашої стрічки зі штучного ротанга дає наступні переваги:

- поліетилен є безпечним для людини матеріалом: поліетилен не має запаху, не подразнює шкіру, не викликає алергії. (додатковим підтвердженням екологічності матеріалу є використання поліетилену в упаковці харчових продуктів.)

- меблі з поліетиленової композиції не будуть виділяти неприємний «хімічний» запах, характерний для виробів з ПВХ виробництва китайських компаній.

- такими меблями можна із задоволенням користуватися вдома, в місцях відпочинку (наприклад, в лазнях, басейнах, SPA салонах і т.д.)

- поліетилен не боїться морозу. Наші меблі можна залишати на зиму в неопалюваних приміщеннях, а меблі з ПВХ схильні до ризику розтріскування на морозі.

- Захист від ультрафіолетового випромінювання, який ми використовуємо, захищає продукцію від вицвітання на сонці, що перевірено на наших зразках, витриманих на відкритому повітрі протягом 2 років.

Ми використовуємо аргоно-дугове зварювання каркасів виробів з конструкційного алюмінію з покриттям порошковою емаллю.

У поєднанні з ними штучний ротанг з полімерної композиції дозволяє виготовляти надійні, зручні, привабливі вироби за доступною ціною.

При необхідності наші вироби можна мити мийкою високого тиску, звичайно, розумно підходячи до значення тиску струменя, що дуже зручно.